Dnes je sobota 7.12.2019, svátek má Ambrož a Benjamín

Letní setkání

Léto už se pomalu chýlí ke svému konci. Do poslední chvíle vydává ze sebe horké sluneční paprsky. Kdo mohl užil si krásné dovolené. Prázdniny měl i Divadelní spolek Slavkov u Brna. Abychom však opět zažili atmosféru vystoupení v teplém letním večeru na otevřené venkovní scéně, přijali jsme pozvání do Podivína. V tomto městě vinařského kraje mají jednou za čtrnáct dní akci nazvanou MODRÉ ÚTERÝ.

Na nově otevřené venkovní scéně amfiteátru Spolkového domu vystupují známé i méně známé osobnosti, kapely a soubory z hudební oblasti, aby zde rozdali radost a pohodu. Jelikož z tohoto kraje pochází i Luboš Javůrek, kapelník skupiny Bokomara a spoluautor úspěšného představení Všechny lásky světa, zařídil pro slavkovské ochotníky pozvání k vystoupení. Odpoledne a večer v úterý 27. srpna 2019 teplem opravdu nešetřily. Přivítala nás milá a vstřícná paní organizátorka a krásné prostředí .Velice jsme ocenili aktivitu místních v oblasti kultury. Naši chlapci z techniky Jan Matyáš a hostující Pavel Doležal už zde byli dávno před námi, aby nachystali vše potřebné. Představení je technicky náročné a proto jim patří velký dík za čas a ochotu. Muzikál „Všechny lásky světa“ byl na tomto prostoru uveden jako první divadelní představení. Doposud se zde odehrávaly jen hudební koncerty. Publikum bylo úžasné, diváci živě reagovali a spolu s námi se skvěle bavili. Děkujeme všem za vydařené představení. A pokud bude možnost, rádi sem opět zavítáme.

 

EKO

 

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

Černá kronika

  • Ve městě hořel už třetí strom
    Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal... celý článek

Příroda

  • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
    Slavkov
    Slavkov
    Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.