Dnes je neděle 23.2.2020, svátek má Svatopluk

Klub seniorů

Měsíc září se kvapem blíží ke svému konci. Akce, která se uskutečnila dne 5. září 2019 byl "Čaj o páté" v prostorách SC Bonaparte, která se opět těšila velké oblibě, ale bohužel nebylo možné promítnout krátké videa z našich procházek. Během tohoto odpoledne byla možnost zakoupit vstupenky na naše divadlo a vyzvednout si přihlášku do termálních lázní.

Další příjemnou akcí byl výlet do Prahy. Na pozvání pana senátora Iva Bárka jsme měli možnost ve středu 18. září 2019 zhlédnout Valdštejnský palác a zahrady, kde zasedá Senát ČR. V ranních hodinách jsme odjeli, dopoledne nás čekala prohlídka reprezentačních místností zakončená obědem, na který nás pan senátor pozval a chtěli bychom alespoň touto formou poděkovat za nezapomenutelný zážitek v tomto krásném paláci. Po prohlídce krásné barokní zahrady jsme se vydali na prohlídku staré Prahy. Počasí se nám vydařilo a s příjemným kulturním zážitkem jsme se vraceli do našeho města. V měsíci říjnu je naplánováno hned několik akcí. První akcí bude společný zájezd do termálních lázní Dunajská Streda. Termín je stanoven na úterý 15. října 2019. Cena zájezdu je 200 Kč pro členy Klubu a 400 Kč pro nečleny-rodinné příslušníky. Odjezd je naplánovaný z parkoviště Boženy Němcové v 6 hodin. V ceně zájezdu je doprava a pojištění. Další pravidelnou akcí jsou naše středeční vycházky, které se těší velké oblibě a velký dík patří panu Františkovi Navrátilovi za vzornou organizaci a naplánování. Vycházka 23. října bude zakončena „zamykáním vycházek roku 2019“ v restauraci Na Zeleném statku. Poslední říjnovou akcí bude 30. října představení Žítkovské bohyně, které je pro velký zájem vyprodané. Odjezd je opět z parkoviště Boženy Němcové v 17.45 hodin, samotné představení začíná v 19 hodin. Plánujeme další besedu a o termínu se včas dozvíte z našich plakátů.

Ve svém kalendáři si poznačte další termíny v měsíci listopadu. Dne 5. listopadu se uskuteční zájezd do Městského divadla Brno na muzikál Mamma Mia – prodej lístků a bližší informace budou 7. října od 14 do 16 hodin v naší klubovně. Dne 7. listopadu od 9 do 13 hodin uspořádáme v prostorách SC Bonaparte „Den zdraví“.

Upozorňujeme že od pondělí 30. září měníme provozní dobu naší kanceláře a to od 14 do 16 hodin.

Krásný podzim přeje Klub seniorů

Fotogalerie zde.

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Nejčtenější

Kultura

 • Zavraždily spolubydlící!
  V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal... celý článek

Příroda

 • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
  Slavkov
  Slavkov
  Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.