Dnes je neděle 23.2.2020, svátek má Svatopluk

Poslední víkend v září na Zámku Slavkov – Austerlitz patřil oslavě Dne seniorů

V sobotu večer v sala terreně zámku odehráli slavkovští ochotníci krátké divadelní představení s názvem Námluvy. I když bylo obsazení pouze o třech hercích, jejich výkony byly velice přesvědčivé a publikum se bavilo.
V neděli odpoledne měla na nádvoří zámku zázemí zdravotnická organizace Střevotour, jejíž stan na první pohled upoutával pozornost, takže si díky tomu přišla spousta lidí poslechnout podrobnější informace o prevenci rakoviny tlustého střeva. V rámci akce probíhalo měření tělesného tuku za pomoci moderních metod, což využilo mnoho zúčastněných.
Návštěvníci se mohli dozvědět o tom, jak pečovat o svá chodidla, a předejít tak nepříjemným problémům.
Na závěr dne vystoupil Karel Gott revival Morava a nádvoří se rozeznělo nejznámějšími melodiemi hvězdy naší populární hudby. Skvělá atmosféra návštěvníky natolik oslovila, že si spolu s hudebníky prozpěvovaly všechny věkové kategorie. Počasí se vydařilo, a tak den strávený na zámku stál rozhodně za to.
ZS-A
Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Nejčtenější

Kultura

 • Zavraždily spolubydlící!
  V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal... celý článek

Příroda

 • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
  Slavkov
  Slavkov
  Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.